Arnica Çaydanlık Demlikli Çay Seti (IH33010)

Fiyat : ₺455,00(KDV Dahil)

Arnica Çaydanlık Demlikli Çay Seti

Arnica Çaydanlık Demlikli Çay Seti

Arnica Çaydanlık Demlikli Çay Seti, sofralarınızı ya da çay saatlerinizi çok daha keyifli bir hale getirecek. Ergonomik dizaynı ve işlevsel kullanımı ile öne çıkan Arnica Çaydanlık sayesinde, kahvaltı sofralarınızda demleme çayınızı yudumlayabilir, misafirlerinize hızlı ve pratik bir şekilde ikramlar yapabilirsiniz.

Gösterge lambası sayesinde su kaynatma ya da çay demleme gibi faaliyetlerinizi kolaylıkla yerine getirebileceğiniz model, su seviyesini de izleyebileceğiniz cam çaydanlık ile birlikte gelir. Bu sayede gerektiğinde çayınızı ya da suyunuzu rahatlıkla tazeleyebilir, misafirleriniz ve aileniz için her zaman lezzetli bir içecek hazırlayabilirsiniz.

Çay yapmanın yanı sıra, su kaynatma için de kullanıma uygun olan Arnica Çaydanlık, 1.8 litrelik kapasitesi ile aile boyu keyifli bir içim sunar. Şeffaf tasarımı sayesinde kolaylıkla çayınızın kıvamını ya da koyuluğunu gözlemleyebileceğiniz model, paslanmayı önleyen kapalı rezistans ile donatılmıştır.

Aile toplantılarınızda, misafirleriniz geldiğinde ya da leziz bir çay keyfi yapmak istediğinizde en büyük yardımcınız olacak Çaydanlık otomatik çay makinesine sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.