Arnica Diamond Su Isıtıcısı (0323418912146)

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Arnica Diamond Su Isıtıcısı

Arnica Diamond Su Isıtıcısı 

Dayanıklı ve şık görünümlü Arnica içecek hazırlama ürünleri, birbirinden farklı model seçenekleriyle yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Çay, kahve ve bitki çayı keyfiniz için özel olarak tasarlanmış pratik kullanımlı içecek hazırlama ürünleri, mutfakta sıklıkla ihtiyaç duyduğunuz kolaylığı kusursuz bir biçimde yerine getiriyor. Arnica Diamond Su Isıtıcısı Turkuaz, içecek hazırlarken ve yemek yaparken ihtiyaç duyduğunuz kaynar suyu anında hazırlıyor.

Turkuaz renge sahip Arnica Diamond, gizli paslanmaz çelik ısıtma sistemine ve 1250-1500 W güce sahip olduğu için suyunuz çok kısa sürede kaynıyor. Paslanmaz çelik filtre ve gövdesi ile sağlıklı su tüketimine yardımcı oluyor. Otomatik açılır kapak düğmesi, 360 derece dönebilen tabanı ve otomatik kapanma özelliği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 1.7 litre kapasitesi ile tek seferde kaynatılan su, ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabiliyor.

Arnica'nın ferahlık hissi veren modeli Turkuaz,Fuşya renkli Diamond Su Isıtıcısı, her mutfakta göz kamaştıran rengi ve tasarımı ile kullanmaktan asla vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz su ısıtıcısıyla iş yükünüzü azaltabilir, kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.