ALT BAYİ VE KOMİSYONLU SATIŞ ŞARTNAMESİ

Oturduğunuz yerden bayimiz olabilir ve kendinize ciddi kazanç sağlayabilirsiniz.

      Herkesin sürekli ihtiyaç duyduğu ev ile alakalı tüm ürünleri ekonomik pazarda her zaman rekabetçi yerini korumaktadır.Artık alışverişi internet üzerinden yapmak alıcılarına çok daha büyük avantajlar sağlamakta hatta birçok kişiye evden para kazanma fırsatı sunmaktadır.

       Bay bayan herkese evden satış yaparak para kazanma fırsatı sunduğumuz bu iş modelinde tuhaya.com firması dilerseniz kişisel sosyal medya hesaplarınızda dilerseniz web sitenizde size tanımlanacak ürünleri fotoğrafları ve tüm bilgileriyle beraber satışa açabilir, bu kanaldan gerçekleştirdiğiniz satışlar üzerinden kendi paranızı kazanabilirsiniz. Bu iş modeli sayesinde her satıştan belirli oranda komisyonunuzu kazanıp, kendi işinize daha fazla yatırım yaparak çok daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz. Siteme dahil olduğunuzda tuhaya.com’un tüm ürünlerini satma hakkına sahip bir alt bayi yada komisyoner haline gelebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerde satış gücünüze göre doğru orantılı bir iskonto uygulanacaktır. Bu iskonto, sizin satışını yapmak üzere bizden satın aldığınız ürüne uygulanacak ve minimum kazancınız bu olacaktır.

 

KARGO SÜRECİ

       Oluşturacağınız siparişlerinizi kendi kargo firmanız ile gönderimini sağlamak isterseniz,siteden almak istediğiniz ürünlerin siparişini oluşturup kasada otomatik iskontonuz tanımlanacaktır ve istediğiniz ürünler adresinize kargolanacaktır.
*Kargo bize aittir.

      Siparişlerinizin direk bizim tarafımızdan müşteriye gönderilmesini isterseniz, sitemiz üzerinden size tanımladığımız üyelik ile girişinizi yaptıktan sonra kargonuzun ulaşmasını istediğiniz müşteri adresini form kısmına eksiksiz yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Aylık kazancınız her ayın 1'inde belirttiğiniz iban numasına yatıralacaktır.

Alt bayi ya da komisyonerimiz olarak her ay düzenli ve sürekli artan bir gelire sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ÜRÜN YELPAZESİ TEDARİK SİSTEMİNE KATILMAK İSTERMİSİNİZ  ?

 

Tuhaya.com Bayilik Sistemi Nedir ?


Ø  9500'den fazla ev gereçleri, ev tekstili, elektrikli ev aletleri vs. ürünleri sistemimizde mevcuttur bu ürünleri istediğiniz platformda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz.

ØKazandığınız komisyon her ay düzenli olarak hesabınıza aktarılacak. Websitemiz üzerinden kazandığınız komisyonu anlık olarak takip edebileceksiniz.

Ø Tüm siparişleriniz müşterinizin adına düzenlenmiş faturası ile gönderilir.

Ø İsteğiniz doğrultusunda, yeni ürünler size whatsapp üzerinden günlük olarak gönderilir, böylece ürünleri istediğiniz platformda paylaşmanız çok daha kolay olur.

Ø Sisteme girdiğiniz tüm siparişleriniz 12:00'a kadar aynı gün içinde kargolanır.

Ø Whatsapp üzerinden 7/24 destek alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz. Whatsapp: 0530 488 4292

Ø Satacağınız tüm ürünleri sitemizden takip edebilir. Anlık olarak stok bilgisine ve ürün görselleri ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

Ø Ürünlerimizi satarken başka firmaların veya kendi ürünlerinizi de sayfanızdan satmaya devam edebilirsiniz.

Ø Tamamen ücretsiz ve stoksuz çalışma şeklidir. Zararınız olmayacaktır, satış yaptıkça kazanacaksınız.

 

Tuhaya.com Bayilik Sisteminin Avantajları Nelerdir ?


Ø   Türkiye'nin en büyük tedarik sistemine, diğer sistemlerin aksine ücret ödemeden kayıt olabilirsiniz.

Ø Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama ve takibini yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, ciddi bir gelir elde edebilirsiniz.

Ø Bayilik sistemimize kayıt olarak kendi işinizin patronu olursunuz.

Ø Sadece siparişlerinizi websitemizden girerek, hem vakitten kazanır hemde başka bir işiniz olsa dahi ek gelir elde etme imkanı yakalarsınız.

Ø Esnek çalışma saatleri sayesinde, dilediğiniz zaman ürünleri sosyal ağlarda, websitenizde ve blogunuzda paylaşarak, zaman sıkıntısı olmaksızın gelir elde edebilirsiniz.

Ø Size özel oluşturacağımız whatsapp sipariş grubunuz üzerinden değişim ve iade işlemlerinizi de kolayca takip edebilirsiniz.

 Tuhaya.com Bayilik Sistemine Nasıl Kayıt Olurum ?


Ø   Sitemizde bulunan Canlı Destek müşteri temsilcimizden bayilik sistemimizle ilgili detaylı bilgi alabilir veya whatsapp hattımız üzerinden bilgilendirme alabilirsiniz.

Ø   mert@tuhaya.com e-posta adresine adınız soyadınız, satış yapmak istediğiniz platform/platformlar ve telefon numaranızla başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgiler en kısa sürede incelenip, dönüş yapılacaktır. Türkiyenin En geniş yelpazeli ürün sisteminde sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.